Działka budowlana Częstocin
Częstocin, pomorskie
- 339 000 zł
- 2 650 m²
- 127,92 zł/m²
Krystyna Stakhov...
Skontaktuj się
Działka budowlana Częstocin
Częstocin, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Działka budowlana Częstocin
Zaktualizowane: 11 maja 2026
339 000 zł 2 650 m² 127,92 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 339 000 zł (127,92 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 2 650 m²
- kształt: prostokąt; długość: 75m; szerokość: 35m; teren pochyły
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: PMD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 11.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Częstocin, Przywidz, gdański, pomorskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Działka budowlana z rozpoczętą budową domu Częstocin, gm. Przywidz.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 650 m², położona w miejscowości Częstocin, gmina Przywidz, nr działki 51/29.
Parametry i dokumentacja:
Powierzchnia działki: 2 650 m², ogrodzona siatką, wzdłuż której nasadzono kilkuletnie świerki;
Pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z instalacjami (wodociągową, kanalizacji sanitarnej ze (...)
880 813...
880 813 135